Про ТМ Camelia

ТМ Камелія – українська меблева компанія основним напрямком діяльності якої, є виробництво та продаж  гуртом і в роздріб товарів для комфорту, сну і  відпочинку. В асортименті ліжка, комоди, тумби, матраци та аксесуари для сну, шафи та дивани. Компанія заповнює нішу якісних дерев’яних меблів як на вітчизняному, так і на європейському ринках.

Ми завжди відкриті та хочемо щоб, Ви дізналися про нас більше!

Місія компанії

Місія компанії – створити максимально екологічний, якісний та інноваційний продукт, який відповідає уявленням клієнтів про комфорт, затишок і здоровий спосіб життя.

Виробництво

З 2015 року компанією було випущено 70 тисяч виробів з більш 70 видів продукції з щита сосни, бука та дуба, а також матраци з безпечної сировини і натуральних тканин.Компанія співпрацює з понад 500 дилерами в Україні, а також експортує продукцію у країни Європи.

Переваги продукції

Для виготовлення ліжок використовується натуральний, дерев'яний щіт. Для виготовлення матраців – бельгійські тканини, німецька піна та швейне обладнання з Німеччини. Ми забезпечуємо повний цикл виготовлення покетних комірок, завдяки чому можемо контролювати якість на всіх етапах. Вся продукція сертифікована.

Команда

Основною цінністю компанії є люди, наша команда, з якою ми крокуємо вперед. Надійна команда – це запорука успіху. Весь процес розробки та виробництва заснований на захисті не тільки комфорту споживачів, а й громадськості, працівників та навколишнього середовища. Наші вироби є екологічно безпечними для здоров’я споживача та кожного співробітника. Ми повністью гарантуємо довговічність всіх наших меблів, які забезпечують найвищу якість Вашого комфорту.